مبل راحتی

مبل راحتی

بازارمبل ملایر رضایت مشتری های خودراازبزرگترین کارهای خود دانسته وبرای رضایت بیشتر ازبهترین چوبها برای کارهای خوداستفاده می نماید لازم به ذکر است که بدانید بازارمبل ملایر خودتولیدکننده ی کلاف های مبل است چوبهایی که درصنعت مبل ازآنها استفاده میشود ازقبیل:
۱- گردو
۲- بلوط
 ۳- آبنوس
۴- چوب لاله
5- چنار
 ۶- راش

در هنگام خرید مبل راحتی باید به نکاتی توجه کرد که از مهم ترین عنصرها در تولید مبل راحتی می باشند.
اسکلت مبل راحتی
دوام و شکل ظاهری  یک مبل راحتی تا حد زیادی به اسکلت آن مربوط می شود.که بهترین آنها از جنس چوب راش گردو و.. هستند که در کوره خشک و  رطوبت آنها گرفته شده در نهایت مقاومت آنها در برابر ترک خوردگی بالا می رود.مبل راحتی که ازچوب تر ساخته شده باشد در هنگام خشک شدن کشیده شده و ترک برمیدارد.
تکیه گاه پشتی مبل راحتی
تکیه گاه پشتی یکی از مولفه های مهم در تعیین کیفیت مبل راحتی می باشد.
یک اسکلت محکم لنگر خوبی برای تکیه گاه پشتی فراهم می کند.قبل از خرید مبل راحتی تکیه گاه پشتی مبل را با نشستن رو آن بررسی کنید.البته اگر از بازارمبل ملایر خرید می کنید این بازار اصول آرگونومیک را در تولید مبل های
خود در نظر میگیرد.همچنین در مبل راحتی باید سیستم فنری هشت طرفه که یکی از بهترین سیستم های حمایتی در مبل راحتی است لحاظ شده باشد.
شما باید همیشه قبل از خرید مبل راحتی کیفیت تکیه گاه پشتی را با نشستن روی آن بررسی کنید . البته اگر از برندهای معتبر نمایشگاه مبل ملایر استفاده و خرید می نمائید ، این نمایشگاه اصول ارگونومیک را در تولید مبلهای خود در نظر می گیرد و راحتی مدلهای تولید شده خود را با افراد با اندامهای متفاوت امتحان می کند.

پرکننده کوسن مبل راحتی
پس از آنکه شما اسکلت و تکیه گاه را بررسی نمودید وقت آن است که در مورد نوع پر کننده مبل هم اطلاعاتی داشته باشید. رایج ترین پر کننده پلی اتیلن با دانسیته بالا می باشد. هرچه دانسیته بالاتر باشد تراکم و استحکام کوسن هم بالاتر خواهد رفت. اگر جنس مواد داخل کوسن از مواد نرم تر مانند نخ و الیاف کتان باشد بافت آن نرم تر خواهد شد. فوم الیاف داکرون ارزان ترین گزینه است ولی کیفیت بالایی ندارد. همیشه قبل از خرید از انتخاب فوم با دانسیته بالا اطمینان حاصل کنید زیرا فوم های با کیفیت پایین نسبتا سریع شروع به شکستن می کنند و باعث خم شدن کوسن و استحکام پایین پارچه می شوند.

 

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

هنوز نظری ثبت نشده است !