تولیدی مبل ملایر

تولیدی مبل ملایر

تولیدی مبل ملایر

شهرستان ملایر بیشترین تولیدی های مبل کشور را در خود جای داده است. بیش از 65% از کلاف منبت شده مبل کشور توسط ملایر و تولیدی های آن تولید می شود. ملایر با سالها تجربه در تولید مبلمان و سایر محصولات چوبی حرف اول را در این صنعت میزند.
از محصولات مبل ملایر مبل استیل(سلطنتی – منبتی)، مبل نیمه استیل(کلاسیک)، مبل راحتی، مبل اداری می توان نام برد. بیشتر تولیدی های مبل ملایر در خود شهرستان نمایشگاه دارند. و مزیت خرید و تهیه مبل از ملایر این می باشد که شما می توانید از نزدیک کارگاه ها و کارخانه های مبل را مشاهده کنید. بیشتر تولیدی های مبل محصولات خود را ضمانت کرده و شما با خیال راحت می توانید مبل خود را از این شهرستان تهیه کنید.
ملایر پایتخت مبل و منبت در کشور مفتخر است با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تولید انواع محصولات چوبی شامل مبل، سرویس خواب، سرویس نوزاد، بوفه، آئینه و کنسول، ساعت ایستاده(ساعت ویترینی)، انواع میزها و تابلو فرش منبت در این صنعت رضایتمندی مشتری را جلب کند.

ملایر پایتخت مبل و منبت

تولیدی های مبل ملایر محصولات خود را به تمام نمایشگاه های کشور از قبیل تهران(یافت آباد - دلاوران)، تبریز، مشهد، کرمانشاه، اهواز، اصفهان، قم، بوشهر ارسال می کند. پس اگر شما هموطنان عزیز برایتان کیفیت و قیمت مهم می باشد از نمایشگاه های مبل ملایر در سایت بازار مبل ملایر دیدن فرمایید.

از اینکه وقت گذاشتید و این مطلب را تا انتها خواندید صمیمانه متشکریم، امیدواریم توانسته باشیم در این مطلب شما عزیزان را راهنمایی کنیم. لطفاً نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما درمیان بگذارید تا بتوانیم در ادامه راه از آنها بهره بگیریم. از اینکه لطف می کنید و این مطلب را به اشتراک می گذارید بی نهایت سپاس گذاریم.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

هنوز نظری ثبت نشده است !