مبل استیل ملایر با طرح ها و قیمت های متنوع

مبل استیل ملایر با طرح ها و قیمت های متنوع

مبل استیل ملایر بیشتر برای مراسم های رسمی و میهمانی ها استفاده می شود. این نوع مبل از جمله مبل های تجملاتی و پر زرق و برق است. این دسته از مبلمان ملایر با منبت کاری های زیبا و منحصر به فرد و زیبایشان شناخته می شوند و می توانند دکوراسیون زندگی را زیر و رو کنند. هیچ کدام از انواع مبلمان همچون مبل راحتی ملایر و مبل کلاسیک ملایر توانایی رقابت با این نوع مبلمان را به لحاظ زیبایی ندارند.

زیبایی این نوع مبلمان به تاج آن است به همین منظور منبت کاران ملایری با ظرافت کاری تمام و با دقت نقوشی را روی این تاج می آفرینند که باعث می شود مبل استیل ملایر همچون گوهری در خانه ها بدرخشد. ابعاد مبلمان استیل ملایر در مقایسه با سایر مبلمان بزرگ ‌تر است بنابراین می تواند شکوه وصف ناشدنی به منزل ببخشد.

به قدری این مبلمان بزرگ هستند که شما وقتی ان را پس از خرید به خانه می آورید و در منزلتان می چینید گمان می کنید که دیگر فضای خانه اتان پر شده است و جایی برای رفت و آمد ندارید که این ها همه از شکوه مبلمان استیل ملایر است. این مبل در دو قالب هفت نفره و نه نفره عرضه می شود که قالب هفت نفره آن شامل یک کاناپه سه نفره، یک کاناپه دو نفره و دو مبل یک نفره است اما قالب نه نفره آن شامل یک کاناپه سه نفره، چهار مبل تک نفره و دو صندلی میزبان می باشد. کلاف آن از چوب های راش، گردو و بلوط ساخته می شود و چوب هایی که برای ظاهر آن استفاده می کنند از جنس گردو، راش و نراد است.

برای مشاهده جدیدترین مبلمان عرضه شده توسط نمایشگاه های مبل در شهر ملایر بر روی نمایشگاه های مبل کلیک کنید.

مبل استیل ملایر

روند تولید مبل استیل ملایر

روند تولید در سه مرحله صورت می گیرد که به ترتیب ان ها را برای شما شرح می دهیم:

 • مرحله اول

در مرحله اول ابتدا کلاف مبل را می سازند و سپس ان را رنگ آمیزی کرده و بعد از آن منبت کاران ملایر بر روی ان هنر منبت کاری را پیاده می کنند.

خرید مبل استیل ملایر

 • مرحله دوم

در مرحله دوم ابتدا فوم یا اسفنج نشیمنگاه را درست می کنند و سپس پارچه رویه مبل را آماده می کنند.

قیمت مبل استیل ملایر

 • مرحله سوم

در مرحله سوم ابتدا رویه کوبی مبل را انجام داده و سپس پارچه را روی کلاف مبل می کشند.

نکاتی که باید در هنگام خرید دقت کنید:

 1. به نوع پارچه و دوخت ان نیز دقت کنید که تمیز و مرتبت صورت گرفته باشد. جنس پارچه ای که برای مبل استیل ملایر استفاده می کنند شامل ساتن، مخمل، پوست اسبی و چرم است.
 2. توجه کنید که کلافی که برای این محصول به کار برده شده است، کلاف دوبل باشد؛ زیرا باعث می شود مقاومت آن بالا رود و برای طولانی مدت عمر کنند.
 3. توجه کنید که مبل استیلی را که خریداری می کنید وزن زیادی داشته باشد. خیلی از مردم این وزن اضافی را نشان از ضعف مبلمان می دانند و گمان می کنند جنس ان نا مرغوب است در صورتی که هر چه مبلها دارای وزن بیشتری باشد نشان از این است که در ساخت ان از چوب بیشتری استفاده شده و بالطبع عمر و دوام بیشتری نیز خواهد داشت.
 4. رنگ پارچه ای که برای مبل شما استفاده می شود بستگی به سلیقه شما دارد؛ اما پیشنهاد ما به شما این است که از روکش سرمه ای برای مبل استیلتان استفاده کنید که از روکش های پر طرفدار محسوب می شود. از آن جایی که برای رنگ آمیزی چوب مبلمان استیل ملایر از رنگ طلایی استفاده می شود، ترکیب رنگ سرمه ای و طلایی نمایی فوق العاده لوکس و لاکچری را به منزل شما القا می کند.
 5. به ابعاد مبلمانی  که خریداری می کنید توجه کنید زیرا امکان دارد به دلیل ابعاد بزرگ این مبلمان نتوانید آن را از درب منزل به داخل ببرید. برای همین ابعاد آن را اندازه گیری کنید سپس ابعاد در ورودی منزلتان و جایی که قرار است مبلمانتان را در ان قرار دهید اندازه گیری کنید.
 6. در شرایط و کیفیت کاملاً یکسان قیمت مبل استیل در مقایسه با مبل راحتی و کلاسیک بیشتر می باشد و دلیل ان هم استفاده بیشتر از چوب در ساخت این مبلمان است.
 7. از فروشنده بخواهید که در هنگام خرید، یک مبل استیل و یک مبل کلاسیک را به شما نشان دهد تا در هنگام خرید تفاوت ان ها را بسنجید.
 8. در ساخت برخی از مبل های استیل و به سفارش خود مشتری از ورق طلا برای مبلمان استیل استفاده می کنند که بالطبع از قیمت بیشتری برخوردار خواهد بود و این را هم فراموش نکنید که این کار باعث می شود که شکوه مبل مورد نظر را چندین برابر کند.

قیمت 

قیمت این محصول در شهر ملایر در مقایسه با سایر مبلمان ملایر همچون مبل راحتی ملایر و مبل کلاسیک ملایر دارای قیمت بیشتری است و دلیل ان هم استفاده بیشتر از چوب برای ساخت کلاف ان نسبت به سایر مبلمان است.

با توجه به آن که چوب های مورد استفاده بیشتر از خارج کشور وارد می شود و همچنین پارچه و رنگ مورد استفاده در ساخت مبل استیل ملایر نیز بیشتر از خارج کشور وارد می شود و همان طور که خودتان اطلاع دارید با توجه به اوضاع نابسامان ارز کنونی، باعث شده است که قیمت سیر صعودی پیدا کند.

اما این نکته را فراموش نکنید که قیمت این محصول نسبت به اقصی نقاط دیگر کشور، ارزان تر می باشد و دلیل ان هم این است که مرکز تولید مبل کشور و بزرگ ترین قطب تولید کننده مبلمان کشور در ملایر است و مبلمان بدون هیچ واسطه ای از تولید کننده به دست خریدار می رسد. جالب است که بدانید که فروشندگان مبل در ملایر خود دارای کارگاه تولیدی هستند و این خود باعث شده که حتی واسطه ای بین تولید کننده و فروشنده در این شهرستان نباشد و شمامیتوانید به راحتی مبل ارزان قیمت تهیه کنید .

فروش مبل استیل ملایر

مبل استیل کلاسیک ملایر

مبل های استیل کلاسیک ملایر در واقع همان مبلمان نیمه استیل و مبل کلاسیک هستند که طرفداران خاص خود را دارند. تفاوت مبل نیمه استیل با مبل استیل این است که از منبت کاری کمتری در ساخت ان استفاده شده است و الگو های آن از نوع کلاسیک است.

قیمت مبل نیمه استیل ملایر

قیمت این دسته از مبلمان با توجه نوع چوب استفاده شده در ساخت کلاف ان، پارچه استفاده شده برای روکش ان، فوم یا اسفنجی که برای نشیمنگاه استفاده می شود و میزان منبت کاری هایی که بر روی ان انجام می گیرد، تعیین می شود.

مبل نیمه استیل ملایر

آدرس مراکز عرضه مبل استیل ملایر

شما به راحتی می توانید با مراجعه به شهرستان ملایر و سر زدن به نمایشگاه داران فروش مبل در ملایر، مبلمان استیل خود را خریداری کنید. پیشنهاد من به شما این است که اگر قصد خرید این نوع مبل را از ملایر دارید، در این شهرستان ایامی در اواسط فصل تابستان وجود دارد که به ایام جشنواره مبل و منبت ملایر معروف است و در این ایام برخی از فروشندگان مبل ملایر، مبلمان خود را با فروش ویژه به خریدار عرضه می کنند یعنی اینکه یا به صورت قسطی یا همراه با تخفیف ویژه مبلمان خود را به فروش می رسانند. شما به راحتی می توانید با مراجعه به صفحه ی جشنواره سایت بازار مبل ملایر به نشانی bazaremoblemalayer.com  از تخفیفاتی که فروشندگان بازار مبل ملایر برای محصولات خود تعیین می کنند با خبر شوید.

همچنین شما می توانید با مراجعه به صفحه ی لیست نمایشگاه سایت بازار مبل ملایر از محصولات نمایشگاه داران عرضه کننده مبل استیل ملایر و یا حتی سایر مبل های دیگر مانند مبل سلطنتی دیدن فرمایید.

شما به راحتی می توانید شیک ترین و جدید ترین مبلمان رااز شهرستان ملایر با کیفیتی تضمین شده و مناسب ترین قیمت نسبت به بازار مبل های موجود در کشور خریداری کنید.

در ادامه لیست نمایشگاه های شهر ملایر که به تولید مبل استیل مشغول هستند را قرار میدهیم تا برای انتخاب بهترین مبل استیل محصولات این نمایشگاه ها را در قسمت نمایشگاه های این سایت مشاهده نمایید .

نمایشگاه های تولید کننده مبل استیل در ملایر

مبل تام ملایر تولیدی مبل کتیبه
تولیدی مبل ابریشم مبلمان مهدی
تولیدی مبل پارسیان مبل قنبری
مبل ماه مبل وزرا
مبل ونوس مبل یالین
گالری مبلمان مارلیک مبلمان تیک تاک
تولیدی مبل توفال کلاس مبل ملل ملایر
مبلمان امیر گالری مبل تیک
مبل به آذین گالری مبل شکیل
مبلمان سیفیه ملایر مبلمان سفیر
مبل بلورا گالری مبلمان نجفی
مبلمان آرتمیس مبلمان مجلل

 

از اینکه وقت گذاشتید و این مطلب را تا انتها خواندید صمیمانه متشکریم، امیدواریم توانسته باشیم در این مطلب شما عزیزان را راهنمایی کنیم. لطفاً نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما درمیان بگذارید تا بتوانیم در ادامه راه از آنها بهره بگیریم. از اینکه لطف می کنید و این مطلب را به اشتراک می گذارید بی نهایت سپاس گذاریم.حسین حسینی حسین حسینی

مدیر اسبق سئو و تولید محتوا وبسایت بازار مبل ملایربرای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

هنوز نظری ثبت نشده است !