مبل استیل ملایر با طرح ها و قیمت های متنوع

مبل استیل ملایر با طرح ها و قیمت های متنوع

مبل استیل ملایر بیشتر برای مراسم های رسمی و میهمانی ها استفاده می شود. این نوع مبل از جمله مبل های تجملاتی و پر زرق و برق است. این دسته از مبلمان ملایر با منبت کاری های زیبا و منحصر به فرد و زیبایشان شناخته می شوند و می توانند دکوراسیون زندگی را زیر و رو کنند. هیچ کدام از انواع مبلمان همچون مبل راحتی ملایر و مبل کلاسیک ملایر توانایی رقابت با این نوع مبلمان را به لحاظ زیبایی ندارند.

زیبایی مبل استیل ملایر به تاج آن است به همین منظور منبت کاران ملایری با ظرافت کاری تمام و با دقت نقوشی را روی این تاج می آفرینند که باعث می شود مبل استیل ملایر همچون گوهری در خانه ها بدرخشد. ابعاد مبلمان استیل ملایر در مقایسه با سایر مبلمان بزرگ ‌تر است بنابراین می تواند شکوه وصف ناشدنی به منزل ببخشد.

به قدری این مبلمان بزرگ هستند که شما وقتی ان را پس از خرید به خانه می آورید و در منزلتان می چینید گمان می کنید که دیگر فضای خانه اتان پر شده است و جایی برای رفت و آمد ندارید که این ها همه از شکوه مبلمان استیل ملایر است. مبل استیل ملایر در دو قالب هفت نفره و نه نفره عرضه می شود که قالب هفت نفره آن شامل یک کاناپه سه نفره، یک کاناپه دو نفره و دو مبل یک نفره است اما قالب نه نفره آن شامل یک کاناپه سه نفره، چهار مبل تک نفره و دو صندلی میزبان می باشد. کلاف مبل استیل ملایر از چوب های راش، گردو و بلوط ساخته می شود و چوب هایی که برای ظاهر آن استفاده می کنند از جنس گردو، راش و نراد است.

مبل استیل ملایر

روند تولید مبل استیل ملایر

روند تولید در سه مرحله صورت می گیرد که به ترتیب ان ها را برای شما شرح می دهیم:

 • مرحله اول

در مرحله اول ابتدا کلاف مبل استیل را می سازند و سپس ان را رنگ آمیزی کرده و بعد از آن منبت کاران ملایر بر روی ان هنر منبت کاری را پیاده می کنند.

خرید مبل استیل ملایر

 • مرحله دوم

در مرحله دوم ابتدا فوم یا اسفنج نشیمنگاه را درست می کنند و سپس پارچه رویه مبل را آماده می کنند.

قیمت مبل استیل ملایر

 • مرحله سوم

در مرحله سوم ابتدا رویه کوبی مبل استیل را انجام داده و سپس پارچه را روی کلاف مبل می کشند.

نکاتی که باید در هنگام خرید مبل استیل ملایر دقت کنید:

 1. توجه کنید که چوب کلاف و چوب تاج و پایه های این مبل از یک نوع باشند
 2. تمامی زیبایی مبل استیل ملایر به این است که منبت کاری های اعمال شده بر روی ان با ظرافت کاری تمام صورت گرفته باشد و منبت کاری ها با هم تقارن داشته باشند و در ان شکستگی وجود نداشته باشد.
 3. به فوم استفاده شده در ساخت مبل استیل ملایر دقت کنید بهتر است از فوم سرد در ساخت مبل استیل ملایر استفاده شود. اگر در ساخت این مبل به جای فوم از اسفنج استفاده شده بود بهتر است از اسفنج های 30 یا 35 کیلویی استفاده شود زیرا اسفنج های 30 یا 35 کیلویی و فوم سرد هر دو قابلیت ارتجاعی بالایی دارند یعنی اینکه هنگامی که بر روی ان بنشینید و برخیزید، سریع به حالت اولیه خود بر می گردد و همچنین هر دو این ها از مقاومت بالایی نیز برخوردارند.
 4. به نوع پارچه و دوخت ان نیز دقت کنید که تمیز و مرتبت صورت گرفته باشد. جنس پارچه ای که برای مبل استیل ملایر استفاده می کنند شامل ساتن، مخمل، پوست اسبی و چرم است.
 5. توجه کنید که کلافی که برای مبل استیل ملایر به کار برده شده است، کلاف دوبل باشد؛ زیرا باعث می شود مقاومت مبل استیل ملایر بالا رود و برای طولانی مدت عمر کنند.
 6. توجه کنید که مبل استیلی را که خریداری می کنید وزن زیادی داشته باشد. خیلی از مردم این وزن اضافی را نشان از ضعف مبلمان می دانند و گمان می کنند جنس ان نا مرغوب است در صورتی که هر چه مبل استیل دارای وزن بیشتری باشد نشان از این است که در ساخت ان از چوب بیشتری استفاده شده و بالطبع عمر و دوام بیشتری نیز خواهد داشت.
 7. رنگ پارچه ای که برای مبل استیل شما استفاده می شود بستگی به سلیقه شما دارد؛ اما پیشنهاد ما به شما این است که از روکش سرمه ای برای مبل استیلتان استفاده کنید که از روکش های پر طرفدار محسوب می شود. از آن جایی که برای رنگ آمیزی چوب مبلمان استیل ملایر از رنگ طلایی استفاده می شود، ترکیب رنگ سرمه ای و طلایی نمایی فوق العاده لوکس و لاکچری را به منزل شما القا می کند.
 8. به ابعاد مبل استیلی که می خواهید خریداری کنید توجه کنید زیرا امکان دارد به دلیل ابعاد بزرگ این مبلمان نتوانید آن را از درب منزل به داخل ببرید. برای همین ابعاد مبل استیل مورد نظر را اندازه گیری کنید سپس ابعاد در ورودی منزلتان و جایی که قرار است مبل استیل را در ان قرار دهید اندازه گیری کنید.
 9. در شرایط و کیفیت کاملاً یکسان قیمت مبل استیل در مقایسه با مبل راحتی و کلاسیک بیشتر می باشد و دلیل ان هم استفاده بیشتر از چوب در ساخت این مبلمان است.
 10. از فروشنده بخواهید که در هنگام خرید یک مبل استیل و یک مبل کلاسیک را به شما نشان دهد تا در هنگام خرید تفاوت ان ها را بسنجید.
 11. در ساخت برخی از مبل های استیل و به سفارش خود مشتری از ورق طلا برای مبلمان استیل استفاده می کنند که بالطبع از قیمت بیشتری برخوردار خواهد بود و این را هم فراموش نکنید که این کار باعث می شود که شکوه مبل استیل را چندین برابر کند.

قیمت مبل استیل ملایر

قیمت مبل استیل ملایر در مقایسه با سایر مبلمان ملایر همچون مبل راحتی ملایر و مبل کلاسیک ملایر دارای قیمت بیشتری است و دلیل ان هم استفاده بیشتر از چوب برای ساخت کلاف ان نسبت به سایر مبلمان است.

با توجه به آن که چوب های مورد استفاده برای ساخت مبل استیل ملایر بیشتر از خارج کشور وارد می شود و همچنین پارچه و رنگ مورد استفاده در ساخت مبل استیل ملایر نیز بیشتر از خارج کشور وارد می شود و همان طور که خودتان اطلاع دارید با توجه به اوضاع نابسامان ارز کنونی، باعث شده است که قیمت مبل استیل ملایر سیر صعودی پیدا کند.

اما این نکته را فراموش نکنید که قیمت مبل استیل ملایر نسبت به اقصی نقاط دیگر کشور، ارزان تر می باشد و دلیل ان هم این است که مرکز تولید مبل کشور و بزرگ ترین قطب تولید کننده مبلمان کشور در ملایر است و مبلمان بدون هیچ واسطه ای از تولید کننده به دست خریدار می رسد. جالب است که بدانید که فروشندگان مبل در ملایر خود دارای کارگاه تولیدی هستند و این خود باعث شده که حتی واسطه ای بین تولید کننده و فروشنده در این شهرستان نباشد.

فروش مبل استیل ملایر

مبل استیل کلاسیک ملایر

مبل های استیل کلاسیک ملایر در واقع همان مبلمان نیمه استیل و مبل کلاسیک هستند که طرفداران خاص خود را دارند. تفاوت مبل نیمه استیل با مبل استیل این است که از منبت کاری کمتری در ساخت ان استفاده شده است و الگو های آن از نوع کلاسیک است.

قیمت مبل نیمه استیل ملایر

قیمت این دسته از مبلمان با توجه نوع چوب استفاده شده در ساخت کلاف ان، پارچه استفاده شده برای روکش ان، فوم یا اسفنجی که برای نشیمنگاه استفاده می شود و میزان منبت کاری هایی که بر روی ان انجام می گیرد، تعیین می شود.

مبل نیمه استیل ملایر

خرید مبل استیل ملایر

شما به راحتی می توانید با مراجعه به شهرستان ملایر و سر زدن به نمایشگاه داران فروش مبل در ملایر، مبلمان استیل خود را خریداری کنید. پیشنهاد من به شما این است که اگر قصد خرید مبل استیل را دارید، در شهرستان ملایر ایامی در اواسط فصل تابستان وجود دارد که به ایام جشنواره مبل و منبت ملایر معروف است و در این ایام برخی از فروشندگان مبل ملایر، مبلمان خود را با فروش ویژه به خریدار عرضه می کنند یعنی اینکه یا به صورت قسطی یا همراه با تخفیف ویژه مبلمان خود را به فروش می رسانند. شما به راحتی می توانید با مراجعه به صفحه ی جشنواره سایت بازار مبل ملایر به نشانی bazaremoblemalayer.com از تخفیفاتی که فروشندگان بازار مبل ملایر برای محصولات خود تعیین می کنند با خبر شوید.

همچنین شما می توانید با مراجعه به صفحه ی لیست نمایشگاه سایت بازار مبل ملایر از محصولات نمایشگاه داران عرضه کننده مبل استیل ملایر و یا حتی سایر مبل های دیگر دیدن فرمایید.

شما به راحتی می توانید شیک ترین و جدید ترین مبل استیل ملایر که با کیفیتی تضمین شده و مناسب ترین قیمت نسبت به اقصی بازار مبل های موجود در کشور خریداری کنید.

بازار مبل ملایر؛ برترین بازار فروش انواع سرویس و مبلمان و سایر مصنوعات چوبی در کشور

در سال های گذشته مبلمان ترکیه و مبلمان ایتالیایی، بازار فروش مبلمان در ایران را دست خود گرفته بودند اما با گذشت زمان و اتکا به نیرو های انسانی داخلی کشور باعث شد که صنعت مبل سازی در کشور گسترش پیدا کند و تولیدی های بسیاری در کشور به وجود بیایند که یکی از مهم ترین و بزرگ ترین قطب های تولید کننده مبل در کشورمان بازار مبل ملایر است. به حدی مبلمانی که در ملایر ساخته و توزیع می شوند دارای کیفیت و قیمت مناسبی هستند که باعث شده است که بازار فروش مبلمان در ایران را در دست خود بگیرند و کشور هایی که بزرگ ترین قطب تولید کننده مبلمان در جهان هستند را به رقابت دعوت کنند.

همان طور که اطلاع دارید شهرستان ملایر در فروردین ماه سال 1396 لقب شهر ملی منبت و پایتخت مبل و منبت ایران را به خود تخصیص داد؛ که اگر این امر با حمایت هم وطنان و هم چنین حمایت بیش از پیش مسئولین همراه شود، ملایر لقب شهر جهانی مبل و منبت را به خود تخصیص می دهد که این امر سبب می شود که در شرایط نابسامان ارز کنونی، سبب ارز آوری به داخل کشور شود و می تواند از لحاظ درامد زایی برای کشور حتی بالاتر از صنعت نفت و گاز قرار گیرد و مزیت بعدی ان این که بستری را برای اشتغال زایی جوانان ایجاد کند و مزیت اخر ان این که به جهانیان بفهمانند که با اتکا بر توان خود می توانیم بر هر چه که بخواهیم فائق آییم.حسین حسینی حسین حسینی

مدیر سئو و مدیر تولید محتوا وبسایت بازار مبل ملایربرای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

هنوز نظری ثبت نشده است !