مدل مبلمان جدید و زیبا

مدل مبلمان جدید و زیبا

مبلمان راحتی یکی از انواع مدل های مبل می باشد که در میان مردم بسیار محبوب و پر طرفدار می باشد و در قیاس با مبلمان کلاسیک و مبلمان استیل از طرفداران و خواهان بیشتری برخوردار می باشد. اگر شما هم جز ان دسته از آدم هایی هستید که خواهان مبلمان راحتی می باشند و به دنبال خرید جدید ترین مبلمان راحتی می باشید، به شما توصیه می کنم که این مطلب را از دست ندهید زیرا در این مطلب به معرفی مبلمان جدید راحتی سال 98 می پردازیم و چند نمونه مبل جدید راحتی سال 2019 که در سال جدید بسیار مطرح بوده و هم چنین بسیار پر طرفدار را به شما نشان می دهیم.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در گذشته فقط در خانه های بعضی ها مبلمان وجود داشت. شاید برایتان خنده دار باشد و بگویید که الآن دکوراسیون هر منزلی را نگاه کنید، بلا شک حداقل یک دست مبلمان را می بینید اما باور کنید که در گذشته چنین نبود و مردم با استفاده از پتو و بالشت، دکوراسیون خانه خود را می چیدند و با آن سبک و سیاق، حال خوب خود را می گذراندند اما اکنون دیگر چنین نیست و اگر در منزلی مبلمان جدید وجود نداشته باشد نشان از دکوراسیون ضعیف ان می باشد در صورتی که چنین نیست و منازل می توانند حتی بدون داشتن مبلمان جدید نیز از دکوراسیون زیبایی برخوردار باشند اما چون که امروزه مبلمان بار اصلی دکوراسیون منازل را یک تنه به دوش می کشند، شما می توانید به راحتی و با خرید مبل مورد پسند خود، دکوراسیون خانه خود را به بهترین شیوه ممکن بیارایید.

مبلمان جدید ملایر

با گذشت زمان مبلمان به خانه ی اکثر مردم ورود پیدا کرد و نقشی مهم را در دکوراسیون منازل ایفا نمود و شاید به جرئت بتوان گفت که مبلمان جدید به یکی از اجزا جدایی ناپذیر دکوراسیون هر منزلی تبدیل شده است. باز هم با گذشت زمان، انواع مبلمان جدید تولید شدند که باعث شد دست مردم با توجه به سلیقه شان باز باشد و بتوانند هر نوع مبلمان جدیدی را با توجه به سلیقه خودشان برای منازل خود خریداری کرده و از آن ها بهره بگیرند.

با گذشت زمان تغییر و تحولات اساسی در طراحی دکوراسیون منزل ایجاد می شود که یکی از وسایلی که در اولویت لیست تغییر و تحولات منزل هستند، قطعاً مبلمان می باشند و شما می توانید با الگو برداری از مبلمان جدید که وارد بازار شده اند، فضای بسیار مثبتی را در منزل خود تداعی کنید و حال و هوای خود را دگرگون کنید.

انتخاب صحیح مدل و رنگ مبل متناسب با منزل می تواند تأثیر بسزایی در زیبا تر به نظر آمدن دکوراسیون منازل شود و اگر شما آن را به درستی رعایت کنید می توانید زمینه ساز فضایی زیبا، گیرا و دل چسب شوید که بتواند همگان را به خود خیره نماید.

همان طور که خودتان هم مطلع هستید مبلمان جدید، انواع مختلفی دارند که سه سبک راحتی، سلطنتی و کلاسیک جز سبک های پر طرفدار و محبوب در ایران محسوب می شوند و در میان این سه سبک، مبلمان راحتی به خاطر متنوع بودن، داشتن اندازه های مختلف بزرگ و کوچک که با هر خانه ای اعم از کوچک یا بزرگ متناسب باشد، داشتن قیمت مناسب نسبت به دو سبک دیگر و ... از محبوبیت بسیار بالایی در میان مردم برخوردار می باشد.

مبلمان جدید و شیک

به همین منظور ما در این مطلب سعی کرده ایم تا ویژگی های مثبت مبلمان راحتی را برای شما ذکر کنیم تا ببینید که چرا این مبلمان در صدر لیست خرید مردم به هنگام خرید مبلمان جدید می باشد.

مبل راحتی

به دلیل استفاده از پارچه زیاد در ساخت مبل راحتی که باعث راحت بودن ان می شود، با این نام مطرح شده است. به طور کلی از مبلمان راحتی در فضا های صمیمانه و دوستانه خانواده استفاده می شود و به منظور آرامش، آسایش و رفاه بیشتر از آن بهره می گیرند. این دسته از مبلمان در طرح ها و رنگ های متنوعی ساخته می شود. مبلمان راحتی همچون مبلمان کلاسیک و مبلمان استیل جنبه تشریفاتی و تجملاتی بودن را ندارد و فقط و فقط جنبه راحت بودن را دارد.

  • مواد به کار برده شده در ساخت مبلمان راحتی

به طور کلی از چوب های مرغوب تر و با کیفیت بهتر و درجه یک تر در ساخت مبلمان استیل و مبلمان کلاسیک استفاده می کنند و دلیل ان هم این است که در ساخت مبلمان کلاسیک و مبلمان استیل درصد بیشتری چوب استفاده می شود و اگر کیفیت ان پایین باشد سبب ناقص شدن این دسته از مبلمان می شود؛ اما در مبلمان راحتی از چوب کمتری بهره می گیرند به همین منظور نوع چوب استفاده شده در ساخت ان به نسبت دو دسته دیگر مبلمان از کیفیت پایین تری می باشد.

مبلمان جدید و با کیفیت

هم چنین پارچه هایی که در ساخت مبلمان کلاسیک و مبلمان استیل استفاده می شود نسبت به پارچه هایی که در ساخت مبل راحتی استفاده می شود، مرغوب تر و از کیفیت بالا تری نیز بهره مند می باشد.

نا گفته نماند که در هنگام خرید مبل راحتی می توان مبلمان راحتی را تهیه کرد که به لحاظ مواد به کار برده شده در ساخت ان نظیر نوع چوب و پارچه آن از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

  • قیمت مبلمان جدید راحتی

مبلمان جدید راحتی نسبت به سایر مبلمان جدید کلاسیک و مبلمان جدید استیل از قیمت مناسب تری برخوردار می باشند و به همین خاطر است که مردم از مبلمان جدید راحتی در مقایسه با مبلمان جدید کلاسیک و مبلمان جدید استیل استقبال بیشتری می کنند و تعداد دفعات تعویض مبلمان راحتی به مراتب از دو دسته دیگر مبلمان بیشتر رخ می دهد.

از دلایل ارزانی مبلمان راحتی در مقایسه با مبلمان دیگر می توان به این مورد اشاره کرد که در ساخت مبلمان کلاسیک و مبلمان استیل از نوع چوب با کیفیت تر و مرغوب تری استفاده می کنند و هم چنین در ساخت این دو سبک مبلمان از پارچه با کیفیت بهتری نیز استفاده می کنند و برای همین است که قیمت مبل راحتی در مقایسه با آن ها ارزان تر می باشد.

  • طراحی و ساخت مبلمان جدید راحتی

مبلمان راحتی از لحاظ نوع طراحی و ساخت در مقایسه با مبلمان کلاسیک و مبلمان سلطنتی که جنبه تشریفاتی و تجملاتی دارند، بر عکس بسیار جنبه ساده و راحتی دارد و شما در این گونه مبلمان هیچ گونه جنبه تشریفاتی نمی بینید. نوع پارچه و رنگ مبلمان راحتی می تواند تأثیر بسزایی در زیبایی ان داشته باشد. مبلمان راحتی جنبه راحتی و سادگی و بی آلایشی بودن را دارد و بیشتر مصرف شخصی دارد تا مصارف دیگر بر عکس مبلمان کلاسیک و سلطنتی.

مبلمان جدید و زیبا

  • دکوراسیون داخلی برای مبل راحتی

شما می توانید فضا هایی به جز مکان هایی که مهمانان در ان جا عبور می کنند را از مبلمان راحتی استفاده کنید زیرا باید مکان هایی که مهمان از آن جا عبور می کند را با استفاده از مبلمان کلاسیک یا مبلمان استیل بیارایید تا همگان را مات و مبهوت خود کند. فضا هایی مانند جلوی تلویزیون و نشیمن های روزانه شما می تواند بهترین فضا برای چیدمان مبلمان راحتی باشد.

نا گفته نماند که مبلمان راحتی هم وجود دارند که به لحاظ نما و شکل ظاهری بسیار زیبا و شکیل می باشند و شما می توانید از ان ها در پذیرایی منزلتان استفاده کنید اما مبلمان کلاسیک و مبلمان استیل شکوه و جلال خاص خود را دارند و استفاده از آن ها در پذیرایی ها مرسوم تر می باشد.

نکاتی را که باید در هنگام خرید جدیدترین نوع مبلمان به آن توجه ویژه ای داشته باشید:

ارتفاع مبل راحتی باید به گونه ای طراحی شده باشد که اگر از آن برای مدت طولانی استفاده کردید به پا و کمر شما آسیبی وارد نکند و به طور کلی آرامش محض شما در هنگام لذت بردن از آن بر هم نزند. این دسته از مبلمان باید به نحوی طراحی شده باشند که گودی کمر شما را پوشانده تا آسیبی به کمر شما وارد نکند و هم چنین ارتفاع ان ها از سطح زمین مناسب و استاندارد باشد تا سبب آسیب دیدگی پاهای شما نشود.

از خرید مبل های راحتی با رویه چرمی حتی الامکان خودداری کنید زیرا استفاده طولانی مدت از این دسته مبلمان با رویه ی چرم سبب تعریق می شود و آرامش استفاده ی طولانی مدت از آن را از شما سلب می کند.

در ساخت مبل راحتی باید استاندارد های بسیار مهمی رعایت شود تا نه ان قدر نشیمنگاه مبل راحتی سفت باشد که استراحت شما را بر هم بزند و نه ان قدر نشیمنگاه مبل راحتی نرم باشد که از استفاده ی آن امتناع کنید.

دقت کنید که پارچه مبل راحتی که خریداری می کنید، پرز پرز نشود زیرا پس از مدتی استفاده باعث دست به جیب شدن شما می شود.حسین حسینی حسین حسینی

مدیر سئو و مدیر تولید محتوا وبسایت بازار مبل ملایربرای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

هنوز نظری ثبت نشده است !