مبل دسته چوبی

مبل دسته چوبی

مدل جدیدی از مبلمان استیل و نیمه استیل که امروزه خریداران زیادی دارد مبل دسته چوبی می باشد.
مبل دسته چوبی مدلی از مبل می باشد که دسته های آن از پارچه پوشیده نشده است. ممکنه دسته ها منبت شده باشند و یا به شکل ساده طراحی شده اند.

مبل دسته چوبی

مزیت مبل دسته چوبی این است که کمی سبکتر شده و به راحتی قابل حمل می باشد. مبلمان استیل دسته چوبی آسیب کمتری نسبت به مبل های دسته پارچه ای می بینند.
نکته ای که در هنگام خرید باید مد نظرقرار دهید این است که هنگام نشستن بر روی مبل، جای دست ها راحت باشد. خب این را باید قبول داشت که مدل های پارچه ای جای دست ها بسیار راحت تر است.

مبل استیل

نکته دیگر درباره مبل دسته چوبی  این که دقت کنید جنس چوب و رنگ استفاده شده در دسته های مبل کیفیت خوبی داشته باشند. چراکه بیشتر در تماس با دست و انگشتر و جواهرات در دست می باشد. و اگر کیفیت مطلوبی نداشته باشد ممکن است پس از مدتی رنگ پریدگی و خراش هایی در این قسمت از مبل ایجاد شود.
مبل های دسته چوبی فضای کمتری از منزل شما را اشغال می کند. این از مزیت های بسیار خوب  این مدل مبل ها می باشد.
بازار مبل ملایر همواره به دنبال این می باشد که مدل های جدید و زیبایی از مبلمان استیل و راحتی و انواع سرویس های چوبی طراحی و تولید کند تا شما هموطنان عزیز انتخابی راحت و آسان داشته باشید.

 

از اینکه وقت گذاشتید و این مطلب را تا انتها خواندید صمیمانه متشکریم، امیدواریم توانسته باشیم در این مطلب شما عزیزان را راهنمایی کنیم. لطفاً نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما درمیان بگذارید تا بتوانیم در ادامه راه از آنها بهره بگیریم. از اینکه لطف می کنید و این مطلب را به اشتراک می گذارید بی نهایت سپاس گذاریم.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.

هنوز نظری ثبت نشده است !