سوالات متدوال در سایت بازار مبل

کلیه نمایشگاه های بازار مبل ملایر در اکثر روزها باز هستند. اما روزهایی در سال مانند ایام تاسوعا و عاشورا بازار تعطیل می باشد.

همه روزه نمایشگاه ها از ساعت 9 صبح الی 21 شب باز می باشد.

جهت رسیدگی به شکایات و اعتراضات خریداران محترم مبل از شهرستان ملایر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. زمان پاسخگویی در ساعات اداری ( 8:30 الی 13 ) می باشد.

شماره تماس : 32241538 - 081

برای راهنمایی بهتر و بیشتر شما عزیزان و اینکه سریع تر به چیزی که میخاین دست پیدا کنید و سوالی که خیلیا می پرسند را در اینجا پاسخ خواهیم داد.

- اگر نام نمایشگاه خود را می دانید در کادر جستجوی بالای تمام صفحات نام نمایشگاه مورد نظرتون را وارد کنید.

- اگر به دنبال گروه خاصی  از محصولات چوبی هسستین ما آن ها را به صورت مرتب دسته بندی و در صفحه اصلی قرار داده ایم، برای مثال با زدن بر روی گروه مبل استیل تمام نمایشگاه هایی که مبل استیل از محصولات آن ها می باشد نمایش می دهد. لینک صفحه اصلی

- اگر لیست تمامی نمایشگاه ها را می خواهید ما لینک آن را در بالای صفحه قرار داده ایم. لینک لیست نمایشگاه ها

- برای دسترسی و ارتباط با مدیر نمایشگاه در قسمت جزئیات بیشتر هر نمایشگاه، شماره تلفن ثایت و همراه آن نمایشگاه قرار داه شده است.

تمام لینک های شبکه های اجتماعی سایت بازار مبل ملایر در قسمت فوتر ( انتهای صفحه ) قرار داده شده است.

اما ممکنه برخی به دنبال شبکه های اجتماعی نمایشگاه دارن و تولیدکنندگان باشند که با رفتن به صفحه ی جزئیات بیشتر هر نمایشگاه، چنانچه هر شبکه اجتماعی عضو باشند لینکشان در آنجا قرار داده شده است.

جشنواره مبل و منبت ملایر در تاریخ 21 مرداد ماه می باشد. زمان دقیق این جشنواره پس از تعیین زمان پخش زنده تلوزیونی مشخص شد. جشنواره از 21 مرداد آغاز و یکم تیر ماه اختتامیه می باشد.

همه ساله در ملایر جشنواره بزرگ مبل و منبت برگزار می شود و به مدت ده روز می باشد و از سراسر ایران برای دیدن جدیدترین محصولات و خرید مبل به این شهرستان سفر می کنند و تمامی تولیدکنندگان و عرضه کنندگان مبلمان ملایر در این جشنواره محصولات خود را با شرایط ویژه و خدمات عالی عرضه می کنند.