400 میلیارد تومان فروش مبلمان ملایر در جشنواره های اول و دوم

مدیر سایت
همدان ایسنا
148
1398/05/03
مبل ملایر

یکی از اعضای هیأت مدیره بازار مبل و منبت ملایر با بیان اینکه ما توانستیم ملایر را در داخل و خارج از کشور مطرح کنیم، گفت: درحال حاضر به کشورهای حوزه اوراسیا، عراق، غنا، تعدادی از کشورهای عربی و ... صادرات داریم .

مهدی محمودی با اشاره به اینکه طی برگزاری جشنواره های اول و دوم مبل و منبت میزان فروش محصولات تولیدی ملایر در این زمینه مبلغ 400 میلیارد تومان بود، افزود: درحال حاضر 20 هزار نفر به‌طور مستقیم و غیرمستقیم در این هنر- صنعت مشغول فعالیت هستند و 1500 نفر نیز بیمه شده‌اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مجموعاً 500 نمایشگاه مختلف مبل منبت در سطح شهرستان به فعالیت مشغولند، خاطرنشان کرد: با توجه به فراهم نبودن زیرساخت های گردشگری در ملایر برای اسکان مسافران، می طلبد که شهرداری و میراث فرهنگی و سایر متولیان امر وارد عرصه شوند و تمهیدات لازم را بیاندیشند.

محمودی با بیان اینکه حرکت ما در ملایر روبه جلوست و احساس نیاز به زیرساخت های گردشگری در این شهرستان ایجاد شده، ادامه داد: در بحث تأمین مواد اولیه مثل چوب، رویه کوبی و پارچه با نوسانات ارز مواجه هستیم و باافزایش قیمت مواد اولیه، قیمت تمام شده محصول نیز افزایش می‌یابد.

منبع : http://hamedan.isna.ir