تجلیل از همیاران جشنواره ملی منبت ملایر

مدیر سایت
سایت بازار مبل ملایر
856
1398/01/22
مبل ملایر


آیین تجلیل از همیاران اولین جشنواره ملی منبت ملایر برگزار شد:

سنگ بنای هر کاری فوق‌العاده مهم است و این سنگ بنا در مبل و منبت شهرستان تشکیل هیئت‌مدیره بود که بسیار به‌موقع صورت گرفت.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری، عبدالعظیم رضایی ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر در آیین تقدیر از همیاران اولین جشنواره ثبت ملی منبت ملایر که جمعه‌شب برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همه‌کسانی که در برگزاری اولین جشنواره مبل و منبت ملایر همکاری داشتند، اظهار داشت: ثبت ملی منبت ملایر اولین گام در راستای جهانی‌شدن این صنعت است.


وی ادامه داد: با این ثبت ملی شرایط بسیار خوبی برای شهرستان مهیا شده است که باید با همکاری همه دستگاه‌ها و مردم زمینه را برای بهتر و باکیفیت‌تر شدن این صنعت در شهرستان فراهم نماییم.


آقای رضایی با اشاره به اینکه فرصت‌ها به‌سرعت از دست می‌رود و قابل بازگشت نیست تصریح کرد: باید از هر فرصتی برای شناساندن شهرستان استفاده نمود و از ظرفیت‌ها به‌درستی استفاده کرد.


وی عنوان کرد: این اتفاق آغاز یک تحول بزرگ در شهرستان ملایر است و اثرات آن به‌خوبی در سطح شهرستان ملموس و قابل‌مشاهده است.


آقای رضایی تصریح کرد: در مکان‌های مختلف و حتی خارج از استان که از داشته‌ها و ظرفیت‌های شهرستان صحبت می‌شود، همیشه صحبت مبل و منبت شهرستان مطرح می‌شود که باید این شرایط را قدر بدانیم

فرماندار ویژه ملایر افزود: این اتفاق برکات خوبی در حوزه‌های مختلف ازجمله اقتصادی و گردشگری دارد و باعث شده هرروز علاقه‌مندان بیشتری به این شهرستان سفر نمایند.


وی بابیان اینکه بحث گردشگری در استان و شهرستان به‌شدت موردتوجه قرارگرفته است بیان داشت: یکی از اثرات ثبت ملی این است که باعث شده گردشگران زیادی به شهرستان بیایند و قطعاً در این سفرها بازدید از مکان‌های طبیعی، تاریخی و غیره را در برنامه خواهند داشت و این‌ها مکمل یکدیگر هستند.


آقای رضایی تأکید کرد: ایجاد وحدت، همدلی و اشتیاق برای بهتر نمودن کارها باید روزبه‌روز بین همه افزایش پیدا کند و این بسیار ارزشمند است.


فرماندار ویژه ملایر تصریح کرد: سنگ بنای هر کاری فوق‌العاده مهم است و این سنگ بنا در مبل و منبت شهرستان تشکیل هیئت‌مدیره بود که بسیار به‌موقع صورت گرفت و این اعضا حتی قبل از برگزاری جشنواره زحمات زیادی کشیدند.


وی بابیان اینکه امکان دارد تهدیداتی در این حوزه وارد شود بیان داشت: امیدوارم که کارها با همکاری و انگیزه بسیار بالا روزبه‌روز بهتر شود و اجازه ندهیم آسیب و تهدیدی به این موضوع وارد شود و کارها نیز به‌صورت تخصصی، علمی و کارشناسی دنبال شود.


آقای رضایی افزود: باید به سمت بازاریابی تخصصی پیش برویم و بتوانیم بازارهای مناسبی را حتی در خارج از مرزهای کشور به دست آوریم تا باعث رونق گرفتن بیشتر این حرفه شود.


وی در پایان اظهار داشت: حضور و همراهی مسئولین شهرستان از ابتدای کار تاکنون نشان داده است که همه پای‌کار هستند و حمایت لازم را نیز انجام خواهند داد.


در پایان از کسانی که در برگزاری جشنواره فعالیت داشتند با اهداء لوح سپاس تقدیر و تشکر شد.