جشنواره تابستانی مبل و منبت ملایر

مدیر سایت
سایت بازار مبل ملایر
349
1398/04/03
مبل ملایر

تبلیغات شهر ملی منبت از رسانه ملی تابستان آغاز می شود
همدان- ایرنا- رییس هیات مدیره بازار مبل ملایر گفت: پس از ۶ ماه پیگیری های مستمر موفق به اخذ مجوز پخش ۹ هزار ثانیه تبلیغات از رسانه ملی برای شهر ملی منبت شدیم که از تابستان امسال در سه نوبت آغاز می شود.
یدالله کریمی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: همزمان با سومین جشنواره «ملایر، شهر ملی منبت» چهار هزار ثانیه آن از ۲۱ تا ۲۹ مرداد با عنوان «عید تا عید» پخش می شود.
وی بیان کرد: به همین منظور هفته گذشته تیزر تبلیغاتی شهر ملی منبت توسط یکی از شرکت های مطرح تیزسازی سازی ایران با حضور بیش از ۳۵ تن از عوامل تولید و کارگردان ساخته شد.

                                                            جشنواره مبل ملایر
رییس هیات مدیره بازار مبل ملایر با بیان اینکه تصویربرداری ساخت این تیزر چهار روز به طول انجامید ادامه داد: در ساخت این تیزر تبلیغاتی سعی شد علاوه بر مبل و منبت، دیگر ظرفیت های ملایر همچون آثار تاریخی، تفریحی، توریستی و گردشگری، جاذبه های طبیعی، سد کلان و ایستگاه راه آهن ملایر به خوبی برای هموطنان معرفی شود.
کریمی بیان کرد: این تیزر هم اکنون در تهران در حال تدوین است و قرار است ۱۰ روز قبل از شروع سومین جشنواره تابستانی مبل ملایراز شبکه های مختلف صدا و سیما پخش شود.
وی با بیان اینکه طبق روال ۲ سال گذشته تیزر تبلیغاتی شهر ملی منبت در بهترین پیک برنامه های تلویزیون پخش می شود گفت: امسال در سه نوبت جشنواره تابستانی مبل ملایر با چهار هزار ثانیه، جشنواره دهه فجر با ۲ هزار و ۵۰۰ ثانیه و جشنواره نوروزی با سه هزار ثانیه از این تیزر استفاده می شود.
کریمی اظهار داشت: قول مساعد داده شده است که علاوه بر ۹ هزار ثانیه، ۲ هزار ثانیه دیگر نیز برای پخش تیزر تبلیغاتی شهر ملی منبت از رسانه ملی اختصاص یابد که مدت این تبلیغات ۳۰ تا ۴۰ ثانیه است.
پخش تبلیغات شهر ملی منبت رسانه ملی را در رونق اقتصادی این صنعت و فعالان آن اثرگذار دانست و افزود: از سال ۹۶ که منبت ملایر ثبت ملی شد، تاکنون در مجموع ۳۴ هزار و ۴۰۰ ثانیه صنعت مبل و منبت ملایر از شبکه های مختلف صدا و سیما پخش شد.
رییس هیات مدیره بازار مبل ملایر ادامه داد: در ۲ سال گذشته شهر ملی منبت در جشنواره ۹۶ از ۱۰ تا ۲۵ شهریور برای نخستین بار روی آنتن رفت و پس از آن در مراحل مختلف در ایام دهه فجر ۹۶، جشنواره نوروزی ۹۷ و دومین جشنواره تابستانی مبل ملایر و منبت از رسانه ملی پخش شد.
کریمی یادآور شد: در همین مدت گذشته رکورد بی سابقه ای در فروش تولیدات مبل و منبت داشتیم و علاوه بر توسعه فروش، در معرفی این صنعت گام های خوبی برداشته شد.
به گزارش ایرنا، اردیبهشت سال ۹۶ منبت ملایر ثبت ملی شد و هم اکنون ثبت جهانی آن نیز در دست پیگیری و اقدام است.
این شهرستان دارای بیش از چهارهزاروپانصد کارگاه مبل و منبت است که بیش از ۱۵ هزار تن به صورت مستقیم و بیش از ۲۵ هزار تن به صورت غیر مستقیم در این صنعت فعالیت می کنند.
بیش از ۶۲درصد مبلمان منبت کشور در ملایر تولید می شود.