قوانین و مقررات سایت در بازار مبل ملایر

این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و فعالیت خود را در امر اطلاع‌رسانی و تبلیغات در حوزه مبلمان و دکوراسیون می‌داند وسعی بر این دارد به تبلیغات نمایشگاه ها تولیدی ها و مجموعه های فعال در این صنعت بپردازد.
تعاریف :
پلن تبلیغات : هر یک از خدمات تبلیغاتی و ثبت آگهی کاربران با شرایط مشخص شده در سایت
تعرفه : فهرست کامل سرویس های قابل ارائه همراه با ویژگی ها ومحدودیتها وقیمتها به نحوی که خریدارکاملا آگاه گردد.
کاربر : هر یک اشخاص حقیقی که آگهی تبلیغاتی آنها در سایت درج میگردد .
شرکت : شرکت آریا نرم افزار ملایر به شماره ثبت 1330 به عنوان مجری سایت بازار مبل ملایر

تحویل خدمات :
پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط کاربر و ارائه اطلاعات کامل نمایشگاه و تمامی فایل های مورد نیاز ، شرکت نسبت به درج آگهی و اطلاع به کاربر اقدام می نماید . به روز رسانی اطلاعات و تصاویر هر نمایشگاه ، حداکثر به تعداد دفعات مشخص شده در هر یک از پلن های تبلیغاتی و پس در درخواست کاربر و ارائه اطلاعات جدید انجام می شود.
ارتقاﺀ پلن تبلیغاتی : ارتقاﺀ پلن همواره به سرویس بالاتر انجام می گیرد و روش محاسبه هزینه آن به این صورت است که میزان استفاده کاربر از خدمات فعلی به صورت ماه شمار محاسبه شده و از مبلغ پرداختی وی کسر می‌شود، باقی مانده به عنوان اعتبار، به حساب وی افزوده خواهد شد. هزینه سرویس جدید با تعرفه های موجود در سایت از حساب وی کسر خواهد شد.
تنزل پلن تبلیغاتی : تنزل سرویس تنها در هنگام تمدید قابل انجام می باشد و در صورت تنزل سرویس قبل از پایان مدت خدمات ، وجهی به حساب خریدار برگشت داده نخواهد شد.
در صورت وجود هرگونه مغایرت پلن ارائه شده به کاربر با مشخصات پلن، کاربر می بایست مراتب را به شرکت اعلام نموده و شرکت موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد.
فعالیتهای غیر مجاز کاربران :
تخطی از هر یک از شرایط درج شده در ذیل موجب تعلیق سرویس می‌شود .
شرایط و قوانین مالی :
خریدار موظف است پرداخت خود را به صورت آنلاین و یا در وجه حسابهای اعلام شده شرکت بپردازد. شرکت می تواند در صورت عدم پرداخت به موقع وجه توسط خریدار، پلن تبلیغاتی وی را معلق نماید. مبلغ پرداختی برای هر پلن تبلیغاتی در مشخصات آن هنگام سفارش درج شده است و به طور عمومی کاربر موظف است مدارک پرداخت خود را تا پایان مدت سرویس نگهداری نماید.
انقضاء و تمدید خدمات :
تاریخ تمدید یک پلن تبلیغاتی منقضی شده، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود همچنین شرکت مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های کاربر پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.
کلیه محتواهای درج شده در سایت بازار مبل ملایر متعلق به کاربران سایت می باشد لذا هرگونه کپی برداری بدون کسب اجازه ممنوع و پیگرد قانونی دارد.همچنین کاربران جهت مخدوش کردن تصاویر کالاهای خود به منظور جلوگیری از کپی برداری موظف اند به شرکت اطلاع دهند . بدیهی است در صورت عدم درخواست کاربر جهت مخدوش کردن ، تصاویر به همان شکل دریافت شده در سایت قرار داده خواهد شد .
شرکت آریا نرم افزار - تحولی عظیم در عرصه نرم افزار ملایر

قوانین و مقررات سایت بازار مبل ملایر|مبل ملایر|بازار مبل