پارک صلح ملل مینی ورد

مدیر سایت
روابط عمومی سایت بازار مبل ملایر
2246
پارک صلح ملل مینی ورد

پارک صلح ملل ( مینی ورد )

مجموعه مینی ورد(پارک ملل) ملایر مجموعه ای که در خاورمیانه بی نظیر است.

نمونه این پروژه در ایران و خاورمیانه وجود ندارد و ساخت این مینی ورد با بهره‌گیری از شهر بروکسل بلژیک ساخته خواهد شد. در این پروژه ۱۳۸ اثر تاریخی ملی و جهانی در مقیاس یک دهم ساخته می‌شود که ۱۵ اثر از این تعداد، از آثار تاریخی جهان هستند.

از جمله آثاری که تا کنون در این مجموعه ساخته شده است می توان به برج پیزا، حافظیه، پل ورسک، تخت جمشید، مقبره کوروش، برج آزادی، مجسمه آناهیتا، سربازان هخامنشی ومجسمه مادر و سیمرغ اساطیری اشاره کرد.

در این مجموعه همچنین برج ایفل و مقبره باباطاهر نیز در حال ساخت بوده و به زودی مستقر خواهد شد.

  با آغاز به کار این پروژه عظیم در ملایر نه تنها مردم این شهرستان بلکه تمام مردم ایران می‌توانند چندین اثر تاریخی مهم جهان و ایران را از نزدیک و در ابعاد کوچکتر ببینند.

مینی ورد یا پارک ملل  در قسمت شرقی شهر ملایر در حال ساخت بوده و مجموعه ای بینظیر برای تفریحات نوروز می باشد و می توان در این مجموعه سفری کرد به ایتالیا و در کنار برج پیزا عکس یادگری گرفت.

با استقبال سربازان هخاکمنشی در این مجموعه سری به شیراز خواهی زد و بازدیدی می کنی از شکوه تاریخ ایران در تخت جمشید و با عبور از پل ورسک سری به حافظیه خواهی زد.

در کنار پارک ملل همچنین پارک کوهسار قرار دارد مجموعه ای بی نظیر تلفیقی از طبیعت و دست سازه های بشر که پارکی بی نظیر را فراهم آورده است.

دریاچه مصنوعی در کنار درختان همیشه سر سبز سرو و کاج و در پایه کوه گرمه ملایر این مجموعه را برای تعطیلات نوروز و استراحت نوروز بی نظیر کرده است.